Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Castell

    aktív tag

    válasz Future today #159 üzenetére

    Ez egy komoly és brutál jó cucc, de a mindig tv appnak szerintem tök fölösleges. Sőt ennyiért már htpc építhető, ami időtállóbb lehet. Persze ha kihasználod ezt a sok extrát, amit tud a gép, akkor jó választás lehet. 15 ezerért már elég jó androidos boxokat lehet venni, vagyis hozatni kintről, ami az alap igényeket tökéletesen kiszolgálja. A tv előfizetés meg olyan amilyen, vagyis azt mondanám, hogy a szükséges rossz. Egy ilyen doboz szerintem 100%-ban nem nagyon váltja ki a rendes tv előfizetést, csak akkor, ha nagyon keveset tv-zünk.

    Nekünk mióta meg van az androidos tv box, azóta kevesebbet tv-zünk, köszönhető a kodinak és a movieshark kiegészítőnek...

    Több igényt nem látván én inkább egy olcsóbb droidos boxot javasolnék kezdésnek, ha nem válik be árában simán el lehet adni. Sőt mivel, hogy a piac ontja magából ezeket az eszközöket, ezért nem érdemes az időtállósággal foglalkozni meg a supporttal, mert fillérekért meg tudjuk venni ezeket a kütyüket. Tehát egy ideig használjuk majd eladjuk és veszünk egy másikat > én ezt az elvet követem, hiszen gyakorlatilag telefon szindróma van ezeknél is, hogy egy idő után (max 2-3 év) csereszabatosak lesznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák