Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz =HG= #44747 üzenetére

    Az Asus lap 30K a Giga 60K ...... Ha megvan mennyit akarsz rákölteni meg is lesz a nyertes. :)
    Mert ha 60K a keret akkor inkább ROG lap CROSSHAIR V FORMULA-Z , CROSSHAIR V FORMULA jobban passzolna a GA-990FXA-UD7 ellen.
    Ha a spórolás inkább az ASUS M5A99X EVO R2.0 -t.

    (#44725) Mahrenburg
    Dehogy nem hiányzik ... úgyhogy söröztünk is egy kicsit! :DDD

    (#44726) nimfas
    Egy körülbelüli keretet írhatnál mert a szorzózáras i5-3470 alá lehet a legolcsóbb B75-ös lapot is rakni egészen komoly tuninglapokig ... szóval 15K - a csillagos ég. :)
    A VGA mindkét platformon ugyan úgy dolgozik nincs kompatibilitási gond sem az AMD sem az Intel-el.
    A RAM-ra nem merek esküdni de jó eséllyel nem lesz vele gondod bármelyik lap lesz ajánlva.

    (#44729) PePeT
    Nálam az Asus jött be az esetek 80%-ban ezzel a lapmárkával szerelem a rám bízott gépeket (nem ipari mennyiség :DDD ) semmiféle instabilitásával, vagy alkatrészekkel való inkompatibilitással nem találkoztam. Bár ezeket a gépeket én magam pakolom össze és telepítem majd (általában) tartom karban.
    Árban meg az ASRock verhetetlen ......
    De ha neked ennyire bejött a márka nem kérdés a GA-Z77X-UD5H :)
    Annyi pénzért már a P8Z77-V PRO-t is megkapod de szerintem az olcsóbb (valamivel gyengébb tápellátással) P8Z77-V is simán megfelelne. Vagy ott az MSI Z77 MPOWER .

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák