Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    válasz Stirbi #26615 üzenetére

    Bocs a tudatlanságomért. Mit takar az pontosan amit írtál, hogy "400fsb-nél wallos"

    Azért cserélem le a jelenlegi P35-ös alaplapomat mert az összes 3D alkalmazás futtatásánál, sőt még a Windows 7 élményindex futtatásánál a 3D-s vizsgálatnál azonnal merevre fagy a gép.. Mivel a videokártyám rossz volt azt cserélték gariba viszont azóta meg az új kártyával ez a probléma lép fel, és mindenki azt mondja alaplaphiba lesz, visszavittem szervizbe, várom az eredményt, persze a videokártyát is visszavittem a biztonság kedvéért nézzenek rá. Ezért kell nekem új alaplap és a bolt kínálatában ahova visszavittem garival, csak a korábban beprintsccreenelt DDR2-es és DDR3-at kezelő alaplapok vannak.. Ezekből kellene egyet kiválasztanom amie lecserélem a jelenlegi rossz lapomat.

    Amit te ajánlottál az a Gigabyte GA-EP41-US3L ami DDR2-t kezel, azt írod P35 chipset de én csak azt látom ennél hogy
    North Bridge: Intel® G41 Express Chipset
    South Bridge: Intel® ICH7

    de egyébként ennyire nem értek hozzá, ezért kérek segítséget.

    Az a két lehetőség játszik hogy
    - vagy egy DDR2-őt kezelő lapot veszek és kész (és marad a mostani 2x2Gb DDR2-m)
    - Vagy egy DDR3-at kezelőt és veszek bele DDR3 ramokat (2x8Gb-ot)

    Nekem a DDR2-es lapok közül eyik sem tetszik igazán, a DDR3-asok közül meg ez nagyon tetszik: Gigabyte GA-P43T-ES3G.
    De mivel nem értek hozzá ezért kérek tanácsokat ki mit gondol DDR2 vagy DDR2.. érdemes-e? és mondjuk a DDR2-esek közül melyiket érdemes és a DDR3-asok közül is melyik jó.

    Kösz a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák