Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz kabanka #313 üzenetére

    Jahhh, csak Solt perverzitása :) , hogy orosz szimulátorokkal kínozza Magát. Nekem a BF3 annyi volt, hogy single kampány, melyben volt két olyan pálya melynél volt mikrolag. Erre később olvasom, hogy valóban van és majd hozzá frissítés. Fasza, addigra már nem fog érdekelni.

    Igen, sajnos a PC-s játékok ilyenek ez tény - tisztelet a kivételnek.

    De Solt már cserélt rágcsálót is. :)

    Itt van a Skyrim példája, tipikusan a PC-s közösség leszarására. Modderek elkészítik a TESVAL és SkyBoost mod-okat, melyekkel bizonyos gépeken településeken, ahol bezuhant az FPS akár 50%-os gyorsulást is elértek. Nekem is szinte beállt 60 fps-re, ahol előtte 45 volt.

    Erre most kiadták Steam-en az új béta patch-t, mely mit tartalmaz? Természetesen optimalizációt - csak természetesen mivel Saját gyermekük, jobban is muzsikál, mint a modderek megoldása. De 1értelmű, hogy Ők adták a kezdő lökést a Bethesdana-k, hogy vmit alkossanak már, mert nem egy óriási feladat.

    De miért is lehetett mindez? Mert a konzolokhoz képest minimális a PC-s bevétel és szartak optimalizálni a PC-s verziót. Kicsi pénz, kicsi erőforrás befektetés. Hányinger keltő hozzáállások...

    Tegnap olvastam nV hivatalos fórumán egy srác beírását, hogy direkt BF3-ra vett egy gépet (gondolom nem utolsó darab) 580 SLI; ... Erre írja, hogy kezdjen már az nV Magával vmit, mert hónapok óta csak béta driver és szarul üzemel az SLI. (aztán a háttérben meg megy a BF3 és nV marketing...)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák