Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz philoxenia #35764 üzenetére

    nekünk pénteken volt a következő: hideg volt, lefagyott az ablak, lekapartam kívül, elindultunk és ahogy kimentünk a forgalomba és kicsit gyorsabban mentünk, belülről lefagyott fullra a szélvédő... egyik kereszteződésnél mackósajt, jobbra kanyarodtunk, megálltam, 1 kocsi elment, balról jó messziről egy robogós érkezett, ami elé kikanyarodtunk... néztem, hogy első lehetőségnél majd jobbra lemegyünk egy parkolóba, hogy ott keringhessünk amíg le nem olvad az ablak... nem is haladtunk gyorsan, kb 30ig ha gyorsítottam, kiraktam az indexet, ami kattant megszokás szerint vagy 4-5öt, mire elkezdtem lassítani (de ezt se satufékkel) ...robogóst is figyeltem tükörből, hogy nagyon jönne már ránk... (miközben jeleztem) ahogy kanyarodtam akkor meg nekiállt dudálni és valamit anyázni, miközben kikerült minket... :U asszony mondta, hogy "biztos későn jeleztem" ...én nem így érzem: beállt már bennem egy ütem, hogy kanyarodás előtt csekkolom, mennyire vannak mögöttünk, kiteszem az indexet és tényleg hagyom jópárat kattanni, mire nyugis ütemben lassítok és lekanyarodok... nem az, hogy "index-satu-kanyarodás" és majd lesz valami

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák