Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz MC Pite #52292 üzenetére

    Az hogy hideg vagy meleg fehér tökmindegy (amúgy ikeás melegfehér LEDek). Ha izzóra állítod a wb-t és lőssz egy rawot napon azt is helyre lehet rántani, pedig annak a fénye hideg lesz mint állat, ahhoz képest a hidegfehér LED fénye is melegfehér!
    A színek rosszabbak lesznek LEDnél mint nálam a halogén vagy wolfram izzók fényénél. Ez egy részlet a képről és nem kellett direktbe lőni azon is olyan. Nem vibrál ezek ilyenek, kipróbáltam. Minimális a fény felfutás és csillapodás ideje, túl diszkrét. Persze biztos van amiben ez többszörözve van, nem 50Hz. De ahova éppen megyek nem cserélgethetem ki a villanykörtéket. Elektromos zárral készült ami arra is jó hogy csendben fotózzak pl gyerekeket vagy társaságot, természetesebbek mert nem zavarja őket a csattogás. Amúgy koncerten is marha bosszantóak ezek a LEDek, de ott úgy se a szép fény a lényeg, hanem hangulat keltés :D . Már pár LEDet kipróbáltam, hogy melyik lenne jó, de olyat még nem találtam, viszont sima izzónál ez nem probléma.

Új hozzászólás Aktív témák