Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Parci #22305 üzenetére

    Ja. Ugyanolyan kedves a 2003-as sz@rkompakt kocsmás kép mai szemmel is, mint amennyire érdektelen a huszadik könyvespolcos iso teszt.

    Más és nagyon off: baromira bele vagyok megint fásulva az egész fotósdiba. Az nem pálya, hogy folyamatos gépcserével próbálom fenntartani az érdeklődésemet a téma iránt... anno a 40d-s "tízkilós" szettnél már átéltem ugyanezt, akkor le is minimalizáltam a cuccot a G1+20/1.7-re... aztán persze jött a technozás, hú, két rendszer, sok obi. Gondolkodom, hogy megint le kéne egy kicsit állni, leszorítani a cuccot annyira, ami nem is túl drága, meg eláll a polcon. Ezzel együtt azt vettem észre, hogy hónapok óta egyre erősebb bennem a zenélhetnék, folyamatosan ipad zenés cuccokban turkálok, stb. Furcsa az ember, mikor feloszlott anno a banda, 2-3 évet a sarokban állt a gitár, rá se néztem. Most újra megkívántam a dolgokat, hajlandó volnék skálagyakorlatokra, meg mittudomén. Lehet a fotóval is így kéne, nem érzem a képeimnél egy ideje azt, hogy a lelkemnek jól esnének azok a pillanatok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák