Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz concret_hp #3573 üzenetére

    Én OTI vagy MOLt swingelnék de baromira zavar, hogy nemcsak, hogy világvége van :) de még a magyar belpolitikai helyzet is katasztrofális.

    Gyülölök vele foglalkozni de muszály. Ugye baromi labilis a helyzet és 2 lehetséges verzió van:
    -1-Kormány vhogy elkormányoz 2010ig. Elképzelhető. De, hogy "béna kacsák" lesznek azaz büdös nehéz lesz reformozni ami muszály lenne az 100%.
    Ez nagyon rossz verzió: No reform, folytatodika 0 növekedés márha nem borul a világgazdaság bili mert akkor....
    -2-Megbuknak és jönnek a narancsok. Akiktöl én értelmes programot nemlátok, igaz tőlük soha nem is láttam. Csak populizmust alá mai napi adag: [link]
    De reménykedek hátha nem ilyenek....

    hmm tényleg most írtam "link-blogbejegyzést" [link]
    Békési nagyon jól látja a dolgokat, érdemes elolvasi.

    Szerdán FED kamatöntés meg még gyj szezon is van éshát nagyon kiváncsi vagyok, hogy továbbra is "0%"os inflációt mondanak USAra amikor ugye az alapanyag/olaj árak az égben élelmsizer alapanyag árak meg szintén.... úgylátszik csak EUt/MOot sujtja ha vminek felmegy az ára az USAt nem. :U Közgazdasági alaptételek buknak meg ezena héten is én úgysejtem......

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák