Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MSanya

    csendes tag

    Sziasztok! Gondolom most nagyot fogtok csodálkozni: digitális fényképezőgépet szeretnék vásárolni! Végigolvastam ezt a remek fórumot, nem kis munka volt, de megérte! Most már fogalmam sincs milyen gépet is vegyek, ezért gondoltam megkérdezlek benneteket, hogy mit is vegyek??? Nagyon fontos dolog: teljesen kezdő vagyok! Viszont most, hogy belemerültem a vásárlás kapcsán ezekbe a fórumokba, kedvem támadt egy kicsit tanulni is a fényképezést! Szóval olyan gépet szeretnék amivel automatán is remek képeket tudok készíteni, de saját magamnak is állíthassam az értékeket! Minden érdekel, tehát arcokat, fákat, épületeket, hegyeket, állatokat, sportolókat, bogarakat, felhőket... szóval érdekes és kevésbé érdekes dolgokat is szeretnék fényképezni kül- és beltéren egyaránt. Többnyire csak 10*15-ös képekhez kellene, de max a/4-es méretig nyomtatnám! Az optiakai zoomot imádom, tehát az nagy legyen! Eddig egy kis zsebgépem volt, jó lenne ha nem lenne túl nagy az új sem! Szeretem a szép nagy kijelzőket! Jobb szeretném ha akkuval működne, nem szeretek az elemekkel vacakolni! Közeljövőben nem szeretném lecserélni a gépet úgyhogy egy megbízható ár/érték arányban jó gépet szeretnék, 100e. alatt mindenképpen! Amelyeket én kinéztem magamnak: Fuji S -valamelyik; Pana TZ3/FZ8; Canon S3IS, nem feltétlenül ezek közül akarok választani, de szerintetek jó ez az irány? Vagy más gépet ajánlanátok? Előre is köszönöm, ha segítetek!

Új hozzászólás Aktív témák