Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz 04ahgy #32887 üzenetére

    Hát azért szerintem nyugodtan felteheti itt, főképp, hogy tápról van szó :), oké ha egy hengerfejes Audi problematikáját fejtegette volna, akkor azt mondom jogos lenne...

    És főképp, ha nekem szállna el így valamilyen eszközöm, és megoldást kéne rá találni, akkor feltenném a kérdést ott, ahol aktív a fórumtéma, és vannak szakértők, szerintem inkább megtiszteltetés, hogy mernek kérdezni az emberek, normálisan :)

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz 04ahgy #32887 üzenetére

    Akkor írom úgy, hogy az FSP Aurum is kiváló minőségű táp, de 1-2 helyen el van maradva a Seasonic G szériától. A zajszintje is jó, de az abszolút csendesség kedvelőinek a G széria jobban megfelelne. :P :)

    (#32894) nubreed: Gondolkozz egy kicsit. Szerinted létezik olyan gyártó a világon -bármiről is legyen szó, akár TV, laptop, cukorka, autó - amelyik sosem ad ki a kezei közül olyan terméket, ami elromolhat? Mindegyik gyártóval előfordul, az Enermax-al is. És itt figyelembe kell venni, hogy a minőségellenőr nem is tehet a dologról, mert a THR nem azonnal adta meg magát, ha nem 2év után, és ezt bizony nem lehet kiszűrni. Ráadásul nagy esélye van annak, hogy ezt az alkatrészt az Enermax is úgy vásárolja (most nem néztem utána). Továbbá elvileg nem vitt magával semmit a táp, ami egy jó pont, mert a gagyi tápok nem biztos, hogy egyedül távoznak az örök bitmezőkre.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák