Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz Sandrew #12484 üzenetére

    A feszültségértékek, úgy mint minden más AUTO-ra volt állítva, úgyhogy sajnos nem tudom pontosan mennyi volt. :)

    vzsry, ennél a CPU-nál nem egészen így van, ugyanis C3 steppingnek hívják ( van a régebbi C2 is, ami mindig 125 W-s, de most nem arról van szó ) a 95, és a 125 W-s verziót is. Annyi a különbség, hogy a BE 955 u.azzal a C3-s steppinggel általában a 125-s kategóriában van benne, pedig szvsz semmivel nem fogyaszt többet, mint a sima 955-s. Ha pedig többet is fogyaszt, néhány Wattról lehet szó. Méréssel pedig nem igen tudod megállapítani hogy melyik, csak akkor ha mind2 a tulajdonodban van, ugyanis néhány Watt lehet csak a különbség ( 5-nél szvsz nem több ), viszont így átkerült a többet fogyasztó 125 Wattos kategóriába.

    (#12487) vzsryl , ezt a villámcsapásos dolgot sosem értettem. Ha belecsap a villám egy gépbe, akkor gondolom a hálózatból kap túl nagy feszültségű, nagyon erős áramot. Ezt nem "overvolting"-nak érzékeli a tápegység, amire hitelesítve is van, hogy lekapcsol tőle? Mondjuk, van túlfeszültség elleni elosztóm, azon van a gép, úgyhogy annyira nem kell félnem szerintem tőle, de határozottan érdekelne. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák