Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Zadia #43135 üzenetére

    Lumia 8xx vagy nagyobb. (CSAK WP8) meg az L620. Ezekben van. De MSstore-ban meg lehet venni. [link]

    T-mobile-nál van LTE-s S3 sztem csak. De a simában 1GB RAM van (i9300) LTE-ben 2GB (i9305).
    A Samsung szarul írja a szoftvert, meg a droid is rettentő pazarló magában, magyarán az S3 out of the box laggol app nélkül... Igen menülapozás is. Csak az LTE képes rendesen menni...
    De főzött ROMmal minden megoldható.

    Desire 500-ban a négymagos kamuproci van a qualcommtól, azért négymagos hogy rá lehessen írni a papírra hogy négymagos. MA! tesztvideó is sokat elárul (multimédia oldalon linkelték) A 720p videofelvétel is úgy kamu ahogy van. Egy belépőszintű vakarék 2 szeres áron.

    Eddigi listád szerintem:
    S3 LTE
    Xperia SP
    S3 1GB

    Lumiát csak ha a WP8-ban semmi hiányt nem éreznél. BB Z10 úgyszint, bár abban van dalvik, de azt hiszem te nem a haxolós linux guru vagy, nem sok kedved van hozzá. Egyébként nagyon jó rendszere van. WP8 meg kissé zárt, személyre szabhatatlan, ha valami nem tetszik úgy marad. Annyi szavad sincs mint egy jailbreakelt iPhone-on...
    (ettől függetlenül nekem a legnagyobb gondom a BT-Wifi gyorsgomb hiánya, meg a kevés és szarul optimalizált app. taskmanagert aGDR3 megoldotta, meg a grafikai bugokat is)

    (#43152) mulatosdj: OK, fogtam.

    20k-ért jó droid nincs csak ha "megfőzöd". Akkor Moto Defy, LG Optimus Black, HTC desire. A többi még rosszabb, mert nemcsak régiek, de gyengék is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák