Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demolator

    tag

    Szisztok,

    Nagy dilemma nálam a telefonváltás, rég nem vettem új telót ezért kérnék tanácsot milyen telefont ajánlanátok?

    Kritériumok : 50 ezer magyar forintnál ne nagyon legyen drágább (max 60), sokáig bírja 1 töltéssel, legyen legalább 1GB Ram benne, menjenek rajta a játékok is és úgy általában minden akadásmentesen. Legyen akkora kijelzője hogy tudjak rajta rendesen gépelni (férfikéz). Nem zárkózok el a kínai csodamobiloktól a márka nem érdekel viszont a külalak igen. Lehetőleg négyzetes formája legyen max iphonos lekerekítés de inkább élei legyenek (Samsungokat utálom) Jó lenne a fém ház vagy valami króm-fekete kombó. Lehet használt is itt az aprón is nézelődök folyamatosan. Támpontként pár teló amit nézegettem: Lenovo P780, Zopo C2 Platinum 1/16, LG 4X HD, Sony SP, ezek utóbbiak már drágábbak mondjuk. Nagyon tetszik a Lenovo K900 csak az már túl nagy és túl drága nekem... Leginkább számomra ismeretlen kínai nevenincs mobilok érdekelnének amik olcsók de hozzák a komoly cuccok szintjét.

    Előre is köszi a javaslatokért.

    A reklám helye

Új hozzászólás Aktív témák