Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Qtya123 #180328 üzenetére

    Szerintem teljesen korrekt teló ez a Redmi Note 12 és ár/érték arányban is rendben van.

    Az én felhasználásommal szerintem sem fogok kifutni a ramból, hacsak nem az lesz, hogy 2 év múlva mondjuk olyan hardverzabálóra csinálják a MIUI rendszert, hogy frissítés után már kevés lesz neki.
    De szerintem ezzel nem lesz gond, inkább a sok hardverigényes app, ami megenné, de az meg ahogy beszéltük is, az én esetemben a zéróhoz közelít.

    Egyetértek teljesen ebben veled. Ha valaki ezen a telón aktívan használna FB, Insta, Messenger, Whatsapp, banki appok és társaikat, már közelítene a RAM felhasználás kimaxolásához, de amiket írtál, az ezekhez semmi! Ha meg a MIUI lenne idővel hardverzabáló, akkor az előbbi appokat használó 6GB RAM-os teló is pont ugyanott lenne, mint a 4GB RAM-os az általad írt appokkal.

    Ha 10x végig gondolom, melyiket választottam volna a helyedben, mindannyiszor ezt választanám én is és ne felejtsük el, aki MIUI-t használt eddig, annak szerintem előny a következő telóján is a MIUI. ;]

    amennyire szeretek PC-re költeni, annyira nem szeretek telefont cserélni és költeni rá

    Ööö...hát arra aztán tudsz is költeni rendesen! Én már arra sem költök, elvagyok két használt üzleti notebookkal, telóra többet költök, de mindig ár/érték arányban a lehető legjobbat/legolcsóbban választom. 4X után MI 9 SE és kb egy éve 12X, szerencsére eddig mindig találtam XIaomi-ból kompakt méretűt! (tény, hogy nem értek a telókhoz, így aztán inkább jó alaposan körbejártam az elején, mit vegyek, utána már azon a vonalon magamtól is megtaláltam a megfelelőt)

    Szerintem így, hogy van hozzá gyorstöltő, fólia, szilikon tok, tehát semmi kiegészítőt nem kell pluszban hozzá venni, eléggé ki lett maxolva a költséghatékony telefonvásárlás

    Ezeket is nézve, főleg egy kisebb rászánt összegnél igencsak nem mindegy, hogy ezeket is megtalálod a dobozban vagy külön meg kell venned! Egy gyári gyorstöltő nem is kis tétel, új telóhoz meg én tuti nem vennék valami olcsót, az biztos, szóval sokat számít ez is bizony :K

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák