Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz seneca07 #56589 üzenetére

    Az ingyenes és fizetős védelmek között nem abban van eltérés hogy az egyik véd a másik nem.

    Az ingyenesekhez nincs support és kisebb funkcionalitással rendelkeznek pl.:
    - nincs külön szülői felügyelet modul
    - beépített VPN
    - bankolást védő mód stb.

    DE a főbb védelmi összetevőkben általában nincs különbség pl. az Avast ugyanazt a védelmet használja a Free termékeiben is mint a fizetősökben csak azok meg vannak dobva pár extra szolgáltatással, DE pl. Bitdenfender Free - HA JÓL TUDOM - egy kicsit régebbi védelmet használ mint a fizetős BD Antivírus. van egy un. "photon" technológia ami nincs beépítve, de nem tudom ezen a téren történt e változás csak azért írtam, hogy képet kapj a védelmekről.

    Ingyenes vonalon ezek ajánlottak:
    - Kaspersky Free
    - Avast Free
    - Comodo - Comodo Cloud AV, Comodo Antivirus, Comodo IS

    Ha e kettő közül akarnál dönteni akkor inkább az F-Secure-al kezd a próbát.

    Márkák, gyártók vannak akik termékei már bizonyítottak:
    Avast, ESET, Emsisoft, G-Data, F-Secure, AVG, Bitdefender, Kaspersky,

    Ezeken kívül is van pár termék de azokkal itt a fórumon mostanában kevesebb visszajelzés van, vagy nem is volt de a teszteken jól szerepelnek pl. Webroot, Trend Micro, Bullguard, McAfee, Symantec

  • salaud

    aktív tag

    válasz seneca07 #56589 üzenetére

    Én elvoltam a defenderrel is, most karácsonyi promóban volt F-secure Safe, felraktam, eddig bevált, gépet nem fogja, tesztelgetem, egész jól működik. Régebben próbáltam bitdefendert, az jobban fogta a gépet, és ahogy itt olvasom, bug-osabb is. Ha odafigyelsz, elég a defender is, de ha választani kell, hogy F-secure vagy Bitdefender, akkor szerintem F-secure.

    A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

Új hozzászólás Aktív témák