Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz Szellem. #70472 üzenetére

    kétlem hogy bárki aki esetet, vagy akár bármilyen más vírusirtót használna, az alapján tenné hogy mit raknak az "újdánságok" rovatba. én tisztellek becsüllek Plag, és elfogadom a véleményed, de néha olyan dolgokon mennek itt a háborgások hogy vakarom a fejem, hogy most valakinek tényleg ez a legnagyobb problémája? :F én esetet használok, ha valaki akkor én verhetném az asztalt hogy hát hol vannak az újdonságok, ezért fizettem?? de nem teszem mert nekem abszolút semmi sem hiányzik a termékből, tud mindent amire szükségem van. az meg hogy mi mennyibe kerül, valljuk be mindegyik av ára el van szállva ha a hivatalos weboldalukat nézzük. személy szerint nekem a 10év eset smart sec licensz 3 gépre 10 rugómba került, nem tudtam volna ár/érték arányban jobbat venni. :B az utóbbi 12 évben rengeteg avt teszteltem, sok megoldást használtam hosszabb időn át aktívan is, és az eset az egyetlen(!) amivel soha nem volt problémám. én nem vagyok márkabzi, de rossz olvasni hogy itt folyamat az eset fikázása megy, méghozzá a topikgazdától, amikor a mai napig a legstabilabb, legjobb gépigényű szoftver a piacon. :U

Új hozzászólás Aktív témák