Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UserX

    őstag

    válasz csaba1203 #55414 üzenetére

    Azért én még a 'sötét oldalt' sem írnám le véglegesen! :) Nyilván nem a 'Tune Up Your PC' és egyéb felesleges sallangok útján látom a megoldást. Mi lenne, ha például, ha valaki előállna egy univerzális decrypter fícsőrrel? :P :DDD

    De nem is ez a lényeg, hanem amit az előző HSZ-emben írtam, azaz itthon szerintem legalábbis kevesen használnak még Win10-et (utána kellene nézni a statisztikáknak) és többnyire a Free AVAST-ot ismerik, kedvelik.

    Plag #55416: Kösz a választ! :R nekem az F-SECURE eddig 'csak egy olyan programot blokkolt, ami segít egy másiknak, hogy 'jobban' működjön' ;) Kivételként való hozzáadással megoldódott. Olyan durva hibák, mint nálad az EMSI-nél (nem indul el több játék), nincsenek. Ilyen jelentgetések küldésével, űrlapok kitöltésével stb. már én sem foglalkoznék, belefáradtam. Pedig pár éve még milyen lelkesen küldözgettük be a fel nem ismert mintákat is! :)

    Akkor a laposon és az asztalin is maradsz a WD-nél??? Azért oszt meg a jövőben is az értékes tapasztalataid!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák