Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz BlackSeven #40614 üzenetére

    Köszönöm a kedves szavakat itt és privátban!
    Jól esik tudni, hogy nem mindenki gondolja azt mint GS.

    Ettől függetlenül ha maradok nem változik semmi. Ez a két (inkább nem minősítem őket) ember itt marad, semmi sem fog változni. Ugyan úgy be fognak írogatni, ugyan úgy kétszínűek lesznek, és ugyan úgy nem fognak a Moderátorok lépni semmit.
    Ennek a két embernek nincs bőr a képén. Ezzel meg nem tudok azonosulni! És nem is akarok!

    Majd ha lesz valami lpés velük szemben akkor itt leszek veletek, amíg nem távol maradok.
    Nem vagyok hajlandó bohócokkal együtt itt tartózkodni.

    Sokatokat nagyon kedvellek és szeretlek. Van akinek sokat köszönhetek, Ők tudják, hogy miért. Van akivelk már személyesen is beszéltünk.

    Sajnálom, de ez így nem megy tovább.

    Ha meg ennek a két öntelt fószernak meg ez örömet okoz, ám legyen. Mondják meg ők a tutit és játszák továbbra is a fensőbbrendű, kihanemén tökfejet.

    Ui.: Ha a Moderátorok ezt látják és emiatt kiraknak, vagy bannolnak az Ő dolguk. De, ezt már nem hagyhattam szó nélkül.

  • Yosido

    csendes tag

    válasz BlackSeven #40614 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm szépen a segítséget. :R :R
    Feltettem a nodot és majd tesztelem is, hogy mennyire bírják egymást az outposttal. Eddig nem veszek észre semmit és nem is lassult be a gépem sem tőlük úgyhogy eddig minden okés.A próbálgatásra van 2 hónapom a magazinos kóddal, aztán majd meglátjuk.
    Köszi mégegyszer.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák