Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharon

    újonc

    válasz z00li #913 üzenetére

    Sziasztok!

    Én 31 évesen szántam rá magam a mandulaműtétre múlt kedden. Ma vagyok 8 napos, és egyre durvább..Ma már a gyógyszer sem segít, iszonyú szúró fájdalmat érzek minden nyelésnél. :(( Pedig az első 5 napban egész jól elvoltam, ettem mindenfélét, még májat és csirkét is csináltam, de a 6.nap reggelén iszonyú fájásra ébredtem, ami a fülemen sugárzott ki. Miután megittam kínkeservesen a vízben oldódó Cataflan-t, azt hittem megőrülök. Mint egy kényszerzubbonyos, úgy ültem az ágyamon és a fájdalomtól szinte kapartam a falat. :W És ez sajnos így megy azóta éjjel és reggelente. Ez a legrosszabb időszak, mert megszárad a seb. Úgyhogy most új stratégiát dolgoztam ki:óránként fel fogok kelni, h.igyak egy kicsit, így talán vmilyen szinten nedvesebben tarthatom a sebet.
    Amúgy nagyon jó ez a fórum, mert sok hasznos infót olvashatsz. Így jöttem rá arra is, hogy miért nem vált le még a sebem. 3 napja szinte nem eszem semmit sem. Max.egy kis pépeset, de azt is nehezen. Ez viszont nem hozza le a sebet, így reggel már kenyérrel és sonkával próbálkoztam..Igaz, majd be diliztem, de a mihamarabbi gyógyulásom mindent megér. :) D.u már túrógombócra gyúrok, estefelé meg virslire. Le azzal a csúnya sebbel!!!! :)
    Addig is minden sorstársamnak mielőbbi és kevésbé fájdalmas gyógyulást!! :)

Új hozzászólás Aktív témák