Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz BoB #57686 üzenetére

    Szerintem gyurmafigura keverte itt a szálakat. Angelotti a Samsung N145 Plus netbookjához keresett disztrót. Ahhoz ajánlottam, meg megemlítettem a bővítési lehetőségeket, hátha nem gondolt még rá. Szó sem volt SSD-ről, bár lehet van benne. Direkt visszamentem az előző oldalra, de ott sem találtam utalást a 830-as vagy 850-es Samura. Lehet még korábban volt róla szó, de 100 oldalt nem fogok visszaolvasni.

    Angelotti: a Google mindig kever valamit a YouTube motorjában, hogy kicselezze a reklámblokkolókat, és le tudja tolni a felhasználók torkán a reklámot. Ezeket a variálásokat a youtube-dl leköveti, ezt használja az mpv lejátszó, az mpv-re meg az SMPlayer és az SMTube húz fel grafikus felületet. Pont most volt róla szó egy másik itteni topikban, hogy ezért kell mindig frissen tartani a youtube-dl-t, de néha az mpv/SMPlayer-t sem árt frissíteni. Erősebb gépen mindegy, mert lehet böngészőből tolni, és ott minden laptöltésnél frissül, de gyengébb gépen natív lejátszó szükséges, azt meg frissen kell tartani. A multimédia, netes dolgok ilyen műfaj.

Új hozzászólás Aktív témák