Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pano

    addikt

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni.
    Biztos lerágott csont a kérdés, de én még nem találtam olyan megoldást ami rendesen működött volna, ti hátha tudtok.
    Van egy Asus Ati Radeon r7 x250 VGA kártyám és életet kellene lehelni belé. A nyílt driver katasztrofális, a normális zártat meg egyszerűen nem tudom felimádkozni ubuntu alá.
    Amit a "driver" kezelő ajánl fel zárt szintén használhatatlan (amin firefoxot használok az egész vga driver belassul a francba, vagy ha youtube video-t nézek és mellette akarok mást is csinálni akadnak az effektek), a leírások jelentős többsége meg ugyan azt akarja feltetetni velem, csak konzolból.

    Szeretném feltenni az amd honlapjáról leszedett drivert, azonban van ám probléma.
    Az első, hogy ezt tök komolyan gondolták?
    Itt hogy a fenébe döntse el az ember fia, hogy most melyiket kell feltenni?! Na de van a sima "univerzális" linux driver.

    Ha bármelyikbe belefogok, azt a hibaüzenetet kapom, hogy előtte állítsam le ezt meg azt, szedjem le az előző drivert vagy szüntessek meg függőségeket. Ha megoldom az egyik hibaüzenetet, kapok egy másikat és így tovább. Van egy rakás leírás de mindegyik hasztalan.

Új hozzászólás Aktív témák