Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz 용 Bob #12420 üzenetére

    Ilyen célra ne tévét vegyél. Inkább egy nagy kijelzős smartphone-t. Mind tudják, amire neki kell.

    A tévéken netezés - a saját Smart képességükkel - egy vicc. Ha jót akarsz édesanyádnak, hogy ne tépkedje ki a haját, ne kárhoztasd ilyenre. Egyes típusokon a flash támogatás is kérdéses...
    Véleményem szerint a Smart funkciók közül egyedül a videomegosztó oldalakhoz (meg az MTV VideoTÁR-hoz) használható appok a hasznosak, a többi csak erőltetett parasztvakítés (LG 42LW5500 tapasztalat alapján - bár tudom, ebben is pont a böngésző a "legkisebb láncszem", ennél vannak jobb tévék is).

    A vezetéknélküli billentyűzetekről annyit, hogy csak egyfajta (LG-s) USB WiFi stick használható hozzá (LW5500 esetén LG AN-WF100 - kb. 8-9 ezer Ft).

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

  • gulyasa

    őstag

    válasz 용 Bob #12423 üzenetére

    Nem akartalak lebeszélni a Smart tévékről, csak leírtam, mivel kell együtt élni, ha amellett döntesz.
    Annak idején én sem elsősorban smart és 3D tévét kerestem, hanem olyat, aminek jó (kiváló?) a képminősége, megfelelő számú és fajtájú csatlakozókkal van ellátva, stb... és nem mellesleg nincs vele "kijelzőpanel lutri" (ezt most nem fejteném ki bővebben).
    Így jutottam el az LW55xx sorozathoz, amellyel "mellesleg" hozzájutottam a smart-hoz és a 3D-hez is (de mint már említettem, sosem ez utóbbiak voltak a fő szempontok).

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

Új hozzászólás Aktív témák