Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz proci985 #65225 üzenetére

    Ezt kihagytam, nálunk is most épült kb. 2 hete... még csak a régi csokor, de már megérkezett az új is. Ugyanez a terv, mondjuk anyák napja körül. :)
    (Az első pedig az Orchidea volt nálunk anno.)

    És még egy kis BL-Lego érdekesség. Ma délelőtt én is felhívtam őket mi újság a "Feldolgozás alatt" státuszú rendelésekkel, hiba, levél nem jött róluk.
    - Kb. 5 perc után sikerült elérnem a supportot, könnyen ment.
    - A rendelést igen sokáig nyomkodták és ami nekem furcsa volt, még a számlázási adatokat is újra bemásolgatták, szóval igencsak gépészkedni kellett. Ez egész hihetetlen, hogy mennyire nincs normálisan lekezelve egy ilyen eset.
    - Hibára utaló levél nem jött eddig, státuszban sem látszott mit csináltak de elmondták, hogy volt már sikertelen terhelés. Az egész telefon és végre sikeres kártyaterhelés végén pedig a rendelés státusz úgy változott meg, hogy maradt "Feldolgozás alatt" státusz, de piros helyett kékkel kiírva. Oooomg.
    - A továbbiakról elmondták, hogy elvileg ma "érkezik" készlet, így még a héten feladásra kerül biztos, talán meg is érkezik. Ehhez képest már most Teljesítve lett és megkaptam a tracking numbert mindkettőhöz.

    Szóval igencsak gyorsan elintézték... el sem tudom képzelni mi lenne ha még normális rendszer is lenne alattuk. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák