Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LÁZ

    Topikgazda

    válasz formula01 #78681 üzenetére

    igen, nálam is ez van, mbh, gondoltam az esélytelenek nyugalmával felhívom az supportot, hogy próbálkozzannak kicsit összeszedni magukat, mert ismerősnek pl már 3nap múlva feloldották a pénzt.

    De csak a szokásos volt, bankra mutogatás, ők erről nem tehetnek, aztán finoman jeleztem Krisztinának, hogy pont van minimál rálátásom erre, és az ilyen zárolásokat mindig a kereskedő állítja be (5nap-10nap-akármennyi nap), a banknak semmi köze hozzá, max 30nap után automatikusan feloldják. Illetve ha a bank kap bármilyen emailt a másik féltől, hogy ők ezt a pénzt most nem kérik, akkor szívesen feloldják kb azonnal is. Persze ilyet a lego nem tud és nem tud küldeni, mert a bankok...Aztán azt is jeleztem (már kevésbé finoman), hogy ezt már 1-2 éve pont eljátszottuk, és a lego küldött egy emailt, hogy az a pénz nekik nem kell, amin kb 3 hónapig ültek, mert dupla terhelés volt, és ha én nem vergődök, maguktól semmit se csináltak volna, és ez csak az én 80k-m volt, akkor mi lehet eu viszonylatban, mennyi pénzen ülhetnek így....mind1 is.

    Azzal engedtem el őket, hogy ha 30nap után se lesz semmi változás, akkor az illetékes hatóságoknál fogom jelezni az egészet, mert bármennyire is szeretek legózni, de nagyon rájukférne már egy tockos...

    ps. a 30nap pénteken fog lejárni, hát kiváncsi leszek....

    ps2. de még annyi se volt bennük, hogy pl a telefonálás után 1-2 nappal szóljanak a banknak, hogy nem kérik a pénzt, 1 qrva email....pont lesz@rták, hogy mi a szenvedésem :U

    [ Szerkesztve ]

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO - ASUS Z790 PROART CREATOR+i714700k FOR SZÉL

Új hozzászólás Aktív témák