Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Crus #59676 üzenetére

    Azért a matricát megvédeném annyiban, hogy egyrészt nem túl sok matricáról van szó, másrészt amit sokan szerintem nem vettek észre és talán nem vették figyelembe, hogy tulajdon képpen egy egy ütött kopott, sok mindent megélt, sok mindenen átment használt megviselt hajó, amit talán pont ezekkel az eltérő árnyalatú matricákkal kívántak hangsúlyozni, szóval nem gondolnám, hogy ez a pár matrica sokat dobna vagy veszítene az értékén. Egyébként én nem ragasztottam fel őket és egyáltalán nem hiányoznak és nem feltünő hogy nincsenek. Ettől függetlenül ez egy remekül kidolgozott és remekül megtervezett és kivitelezett hatalmas, darabszámban sorrendben az Sw világában 3. számu UCS készlet. Persze ahogy korábban is írtam sok embernek nem tetszik, mert nem a klasszikus sorozatok egy darabja, de épp ezért tisztelem is a legot, hogy meg merte lépni ezt a dolgot, hogy nem egy klasszikus sorozat ikonikus drabját hozta ki újra UCS méretben hanem egy mellékszál darabját, ráadásul olyan hihetetlenül részletesen kidolgozott, élethű modellben amire nem lehet panasz, legalább is én tőbb előnyét látom mint hátrányát. Ezt valaki vagy elkönyveli annak, hogy nem tetszik neki és ezt a véleményét nem is akarja az ember megváltoztatni, vagy szereti mint én és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák