Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazioforever

    tag

    Sziasztok.
    Hosszú évek után (mint ahogy jó pár embert mostanában :) ) engem is visszavonzott a Lego világa. 1 éve nézegettem a jobbnál jobb szetteket, és a tavalyi évben még igyekeztem ellenállni, de végül győzött a Creator Expert Mustang, és karácsonyra beszereztem magamnak egy példányt. (autó modelleket eddig is gyűjtöttem, főleg 60-as, 70-es évek izomautói témában, így nem volt nehéz dolga :D ). Ezt megfejelve testvéremtől kaptam egy Speed Champions Dodge készletet, ami csak olaj volt a tűzre.
    Így az új évben, amikor jött a Vintage Car akció, azt sem akartam már kihagyni. Viszont az autó témát mindenképp el akartam hagyni, ezért mellé a Creator tengerparti házzal, egy búvárjachttal, és víz alatti világhoz tartozó Creator-os cápával szeretnék egy kisebb diorámát összehozni. Lehet, hogy elsőre necces vállalkozás, de meglátjuk, mi lesz belőle.
    Szóval egyelőre ez a tervem. Aztán ha ennek megvalósítása után még mindig meglesz a lendület, max kibővítem saját City-vé. (a pénztárcám már előre sír :D )

Új hozzászólás Aktív témák