Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    @Hun_Sector
    Tök rendes tőled, hogy te is beírod ide ha látsz valahol akciót! Köszi! :R
    Auchanban is mennek, Savoya Parkban voltam tegnap este de le volt rabolva, így sajnos nem írtam fel az árakat, viszont ha valaki jár Auchan közelben talán érdemes ránézni a polcokra.

    más:
    Volt nemrég egy HSZ-em, amiben azt írtam le, hogy rendeltem egy LEGO Star Wars - BrickHeadz A Mandalori és a gyermek (75317) készletet, és edigital volt személyes átvétellel. Na most éjfél után rendeltem fél órával kb, és amikor betettem kosárba már más ár volt ott, rá is tapintottatok, hogy épp frissült az oldal valószínüleg. Ennek ellenére is elmentem érte, mert szeretettem volna ezt a gyűjteménybe. :) Gondoltam elmondom az ottani ügyintézőnek, hát ha tud rá mondani valamit. Mutattam nekik screenshotot is, és azt mondta a srác, hogy megnézni mit tud tenni. Pár perc múlva szólt is, hogy akkor 4790 Ft lesz. vége. Pislogtam, hogy azt, hogy hiszen az "olcsóbb" ár is 5290 Ft-ról szólt. Erre csak annyit mondott, hogy ilyen jófej vagyok. :) Gondolom valami másnak az árát tudta mellé rendelni, vagy volt egyszer ennyi náluk ez a készlet. Nem tudom. Minden esetre ugyan nekem még nem volt soha gondom velük, de ez kiváltképp pozitív élmény amellett, hogy mennyi rosszat lehet olvasni róluk. Lehet, hogy csak a Körtéren van egy ilyen normális csapat (ez passz), de nekem nagy örömöt szereztek ezzel az apró gesztussal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák