Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz macilaci78 #10522 üzenetére

    Válaszoltam privátban :)

    A Vtac-al mint márkával van baj... szerintem... bár mára legalább eljutott odaáig hogy legalább kurva olcsó...
    Utoljára 3-4 éve volt V-tacos termékünk... kb 70%-át visszahozták 1-2 hónapon belül a maradékot fél éven belül.
    Maga mint a céggel is volt probléma (a linkelt oldalak egyik sem a hivatalos importőr csak a márkanévvel élnek.)
    De mind1 tényleg hagyuk. Aki megveszi megveszi aki nem engem tök nem érdekel :)

    Én csak megjegyeztem, hogy azt ÉN kerülném magam érdekében.

    Nudlee :
    Ne is mond... itt is volt bejön a pali (nem mellesleg egy 20 milliós Lexusal) hogy neki COB led kell 20W-os.. mondom ilyen Led "panel"t nem tartunk meg led diódákat se stb az inkább híradástechnikai...
    Erre kinyögi hogy 20W-os ledreflektorba van... na most kezdjük ott hogy a led reflektorok minőségtől függetlenül is általában 34V-os táppal vannak szerelve.... na most olyan tápot meg ahhoz való ledpanelt is szerintem lehetetlen kapni...
    És persze fel volt háborodva hogy mi az hogy nemtudja megjavitani a "drága" piacos ledreflketort :D
    Meg hogy jaj de jó ez a LED technológia.

    na és én itt offolom is ezt a topicot :)
    Meghallgatom mindenki véleményét meg tapasztalatát és elfogadom ha úgy van, de amikor valami mellet azzal kezdünk hogy azé jó mert olcsó az ugy nem jön be

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák