Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztianby

    tag

    LOGOUT blog

    válasz Callisto #62901 üzenetére

    Technikailag én hibajegyemet is 6db support látta (írt bele) mint írtad "nekik kell eldönteni, hogy jogos-e.". Nem vonom kétségbe a döntésüket mert a faggot tényleg bomlasztó szó csak az fura hogy így döntöttek.

    - Megszereztem a : Great Leader, Great Mentor Great Teammate profil ikont.
    https://leagueoflegends.fandom.com/wiki/Honor/Historical
    - 2 seaoson át honor 5 be voltam idén alig játszottam ezért maradtam 2 ben.
    - 6 éves az account amin ELŐSZÖR történt 14 napos eltiltás. (Egy darab easy, gg ez, ksy, noob, retarded) nem hagyta el a "számat" 6 év alatt.
    - Kértem hogy mérlegeljék a szavamat szöveg környezet alapján.
    - Kértem hogy RIOT által kiállítót szabálynak megfelelően (ne pedig bot jelentése szerint)
    - Mindent összegyűjtöttem és érveket állítottam kulturáltan beszéltem velük.

    Összes supptol az a választ kaptam nem áll módunkban feloldani a fiókom mert igen is szabályt szegtem. És ő nekik is kötik a kezüket a RIOT hogy mit csinálhatnak.
    Ha pedig a faggotot így írtam volna hogy "faggot" akkor levették volna rólam a permát.

    De mivel ilyet nem írt az ellenfél (amit jogosan ítélnek meg) de úgy gondolom ha ellenfél szítók szót használ ellenem tök mindegy milyet az szítók szó akkor miért ne írhattam volna faggotot. Nem ezt írta de a lényeg az lényeg szidott engem.
    Aki ezeket írta nekem 0-ás honor szinttel továbbra is játszik .:))

    Néztem redditen különböző fórumokon Angol suppok valamivel "kedvesebbek". Sok esetben tényleg bicskanyitogató kategóriát képviseltek a játékosok de sok estben nem ban kategória.
    Megkérdezte support hogy kivánja adott játékos javítani a magaviseletén ezt játékos leírta és vissza kapta a fiókját. (utolsó eséllyel).

    Őszintén csak azon gondolkozok mi lett volna az a kategória amiért nem kapok ban?
    - Szó szerint leírom azt amit ellenfél írt szerintem ugyan úgy kaptam volna bant..
    - Azért buzdittoam a csapatársaimat a reportra mivel ők nem ÉRTIK mit írt az ellenfél...
    De nem ezért kaptam bant min support is írta a faggot ért.

    Úgy gondolom bárkit is szidnak ilyen mértékben legalább annyit megtehet hogy reportot kér rá valamilyen formában.
    Ezek szerint az én magaviseletem bomlasztóbb volt.

    [ Szerkesztve ]

    ~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

Új hozzászólás Aktív témák