Hirdetés

Aktív témák

  • capafog23

    őstag

    válasz dh66e #16038 üzenetére

    Nagyon a passzív HD fele hajlok.
    Eleve a samsunghoz 0 szemüveget adnak, ami azért dob az árán, mert 2 kellene legalább.
    Közeli ismerősömnek van samsung 3dtv-je aktív, csak nem olyan amit linkeltem, hanem valami magasabb széria szerintem, ilyen ezüst színű x alakú lába van. Tetszeni tetszett, amikor néztem, de zavart hogy neki pl csak 1 szemüvege volt hozzá.
    Sony-val nincs tapasztalatom, de ez is aktív.
    Leginkább az LG fele hajlok. Külföldni tetszteket, személyes értékeléseket nézve dícsérik, csak 1 gond van vele hogy 3dnél kicsi az optimális látószög. (remélem jól írom)
    LG passzív és jobb helyen kapsz hozzá 7 szemüveget, nagyobb is 2"-al a kijelző.
    Igazából ez áll hozzám most a legközelebb, kinézettel meg tudok barátkozni, és a passzív 3d nagy előny nálam.
    Médialejátszók benne nem tudom mennyire jók, lett ilyen célra véve egy NAS 2TB-os vinyóval, ezeken gyűlnek a filmek, másik szobába van hozzá egy oplay medialejátszó az visz minden full hd-t(pl 25GB-os avatar). Nem tudom hogy a tvk beépített lejátszója megbírkózna e ezekkel, vagy be kéne ruházni mellé ehhez is egy 20k-s oplayre.

Aktív témák