Hirdetés

Aktív témák

  • dh66e

    veterán

    válasz capafog23 #16037 üzenetére

    Vedd figyelembe hogy engem semmilyen ficsőr(mplayer,3D,smart tv,pvr,time shift etc.etc.nem érdekel egy tv-ben.Csak a kép minősége.
    Ez a sony csak úgy tettszik nekem szóval az a bejövős típus.Képileg rendben van,de 3D-re nem a legjobb.
    Az LG-ben a passzív 3D a legjobb ami kiemelhető- megfelelő távolságból nézve- ezerszer kényelmesebb és szerintem jobb is mint az aktív megoldások de a 6000 szériánál sokkal jobb.
    Samsung nálam egy szint az LG-vel,de ebben van a legnormálisabb médialejátszó( ha nem rendelkezel vagy nem akarsz még egy eszközt,bár javaslom mindenféleképp ha film guru vagy és töltögetsz.) ill.mélyebb a feketéje is ez filmeknél nem hátrány.Samu kezelhetősége is rendben van és a smart tv is elég jónak mondható.
    Szóval van pro és kontra bőven de az a biztos ha személyesen megnézed őket.
    Philipset is érdemes megnézni,de ott a kezelhetőség az hagy kívánni valót maga után.Persze megszokás kérdése.
    Csak hogy ne kínozzalak nálam csak "képileg" nézve a dolgot:
    1.Sony,
    2.LG-Samu e kettő közül nálam az LG jönne most ki jobban a gyengébb kontrasztja ellenére viszont matt a kijelző akár a sonynál ami nálam fontos szempont.Az a két coll is számít ám. :)
    Nézz utánuk vagy rendelj neten és élj a csere lehetőségével. :)
    Remélem segítettem valamelyest.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák