Hirdetés

Aktív témák

  • iminim

    csendes tag

    Üdv Fóromozók !
    Pár héttel ezelőtt kértem tanácsot a Sony 40EX700 ról. Kaptam pár hozzászólást és linket is, köszönöm. Figyelembe véve az itt olvasottakat , valamint a tesztet elolvasva végűl is nem vettem meg a ledeset. Szerintem még nem igazán kiforrott technika. A CCFL-est vettem eggyel feljebb levő osztályban Sony 40HX700-at. Megvagyok elégedve egyelőre.Regisztráltam a Sony honlapon , vettem egy rutert és most simán megy az internet ful HD is , bár az néha megakad mert csak 4 Megás neten van. Regisztráltam a Joutobon és most saját fiókot létrehozva belehet állitani a kedvenc oldalakat. Azért van egy pár kérdésem.Megmértem a készenléti fogyasztását , nem gyors inditásnál mert ott 17 Watt , normál beállitásnál 7 Watt.A leirás szerint kevesebb mint 1 Watt Hát ez jóval több. Üzemi fogyasztása 105 Watt.Mennyi mondjuk egy Samu C650 nek ? Valaki mérte már ?Vagy valamilyen full HD-és 40" ?Más ,teljesen sötét szobában is van fény a képernyőn bár egyeletes , és kevés ,de látszik. Nekem ezzel nincs tapasztalatom ez az első LCD TV-ém.Ha a TV mögött egy 25 Wattos izzó ég , amit én is használok, tök fekete , vagy napközben is teljesen jó. Valaki észrevette már biztos , hogy a Joutubon nem azt hozza ki a kereső TV-én mint a PC-én. Miért lehet ez ?Egyébként DVB-T nézek HD ba tetö antennával , és T-SAT műholdas adást mind a kettő jóminőségű. Analógot még nem néztem. Nos ennyi. Hellósztok.

Aktív témák