Hirdetés

Aktív témák

  • JoeBacsi63

    csendes tag

    válasz Krisz_82 #1055 üzenetére

    Sajna korai volt az örömöm :(((

    Az antenna kapcsolását ilyen eszközzel oldottam meg:
    [link]
    Segítségével mindkét jelet (kábel, MinDigTv) tudom venni, igaz az átkapcsolás manuálisan történik.

    Kedves Krisz_82!
    A bajság az, hogy mindktét jelforrásból DIGITÁLIS jelet szeretnék venni. (Az ANALÓG jelek annyira nem fontosak.) Automata hangolásnál tudok ugyan választani az antenna/kábel kettős valamelyikéből, és be is hangolja a fogható csatornákat. A csatorna infónál a választott jelforrásnak megfelelően meg is jelenik a "DTV légi" vagy "DTV kábel" felirat valamelyike. Ezek után a manuális hangolás tapasztalatom szerint sajnos már csak az automata hangolás során kiválasztott jelforrásból lehetséges :((

    Elnézést az okvetetlenkedésért, de az automata hangolás során az összes fárasztó módon elkövetett beállítás (kedvencek, csatornaszám módosítás) elveszik, ily módon használatuk felesleges, hiszen a foci VB okán miatt jelenleg elég gyakran kerül sor az automata hangolásra :(

    Egy kérdésbe összefoglalva tehát: Szerintetek lehetséges-e a "Digitális légi" és "Digitális kábel" csatornák egymás melletti párhuzamos tárolása?

    Ha valaki meg tudná oldani a problámámat (egyáltalán ez csak nekem probléma???), azt nagyon-nagyon megköszönném :R

    Szép napot MIndenkinek!

Aktív témák