Hirdetés

Aktív témák

  • nickwaren

    tag

    válasz csimav #41107 üzenetére

    Ez már nekem is feltűnt itt, hogy csak az LG vagy a Samsung, de amikor én vettem az LG-t,volt mellette Philips is, de az nem győzött meg. Az LG cseréjénél végig néztem megint a kínálatot,de végül az akciós Toshiba-nál maradtam,pedig az nem is volt a többi mellett.A neten szinte nem is találni semmit róluk a fórumokban, elég gyenge a marketingjük, pedig a tv nagyon ott van. Na jó, 3 hibát leszámítva: 1.) csúnya távirányító, 2.) D-sub kábellel összekötve nem tudja a Full HD-t, 3.) ki-be kapcsolásnál egy kattanás.
    A hálóba már egy Samu került, mert túl sokat olvastam a fórumot és legyőzött a gerilla marketing :DDD ,persze ez nem igaz, de épp akkor az jött be ott nekem, LG-t meg nem akartam újra. Panaszkodikot szintén nem vennék, nem tudom melyik változatot láttam az EW-ben és a Tecsó-ban is, de a fél képernyőn futott a normál adás, a másikon meg a különleges funkciója, hát attól elszörnyedtem.

    Így nálam tv-nek a Toshiba a nyerő, míg monitornak és tv-nek a Samu, és másnak is azt ajánlom.

Aktív témák