Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbocs06

    tag

    válasz lorcsi #190 üzenetére

    Sziasztok ! Lenne pár kérdésem mivel nincs túl nagy tapasztalatom lancfureszekkel .Van egy Hecht 58 as lancfureszem , szépen bejarattam úgy ahogy kell viszont az oldal deknin folyik ki a lanckeno olaj , ha az alján állítok a csavaron akkor kevésbé folyik de akkor a lapra nem jut olaj. Egyszer már vittem szervizbe pár óra után hívtak hogy készen is van közölték hogy karbantartási hiba elvolt tomodve valamilyen lyuk és azért folyott félre az olaj nemtudta ravinni a lapra. Na most ilyen gond már nincsen , fél napon keresztül tisztitottam a fűrészt por száraz az egész a lapot is nagyon megtisztitottam de a dekninel ahol a lancfeszesseget lehet állítani továbbra is folyik az olaj. Van egy Stihl MS 170 es fureszem is Oregon lancvezetovel érdekes módon azzal nincs ilyen gond .Ha a Hecht fureszrol leveszem a vezetőt lehet szemmel is látni hogy amint porgetem a motorját adagolja szépen az olajat szóval a lancvezetovel lehet a gond. A gyári lancvezeto van rajta .A fő kérdésem hogy van olyan hogy egyszerűen annyira szar egy lancvezeto hogy eldugul könnyedén és nem képes elvezetni az olajat a láncnak ? Ha veszek a fureszre egy Oregon vagy egy Stihl lancvezetot azzal megjavulhat ez a jelenség ? Maga a fűrész nagyon jó , erős , hidegen melegen jól indul szépen vág csak ez az olaj folyás ne lenne .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák