Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz goccer #20646 üzenetére

    Én már nem pozícióból beszélek, de úgy gondolom, hogy amennyiben ilyen heroin árban lesz a későbbiekben is az építőanyag ára, továbbá a szaki is heroin árban lesz, ha éppen van, akkor nem látom, hogy mi adna okot komolyabb korrekcióra, hacsak nem lesz valami erős gazdasági bezuhanás.
    Ráadásul az építőanyag ára, ha csökkenne is egyáltalán (infla miatt tud-e egyáltalán érdemben), attól még a szaki probléma továbbra is fenn fog állni, erre egyszerűen nem látok megoldást rövid távon.

    Persze, ha szétborul a gazdaság és valami erősebb krach lesz az más. De amennyiben nem lesz ilyen, akkor csökkenésre nem nagyon számítok, főleg az új és felújítottak esetén, főleg ilyen infláció mellett.

    Ja miután megírtam a korábbi hozzászólásom, kb 1 óra múlva pont hívott egyik volt munkatársam és szóba jött, hogy sikerült eladnia a Debrecen-Fészek lakóparkban található garzonját a héten. Mondtam neki, hogy pont ilyenekről írtam épp... :)
    Még télen kezdte el hirdetni, de a kutya nem tett neki ajánlatot. 1 hónapja beszéltem vele, még mindig ajánlat nélkül volt. Most meg jöttek és alku nélkül elvitték.
    Persze nem azt mondom, hogy ezek a példák azt mutatnák, hogy az árak mennek tovább az égig, de csökkenést egyáltalán nem érzek a normális lakások piacán.

    [ Szerkesztve ]

  • bilimbalam

    tag

    válasz goccer #20646 üzenetére

    Semmi jel nem mutat arra hogy lassulás lenne.
    Egyelőre öntik a (választási) pénzt a piacra, hitelkamatok meg 2018-ban konkrétan magasabbak voltak, hát még előtte…
    Naiv aki csökkenést vizionál. Tavaly is vártak, idén első félévben is ezt olvastam itt. Egyelőre minden drágább napról napra.

Új hozzászólás Aktív témák