Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz szabjan #17014 üzenetére

    nagybátyám már mondta is, hogy oda kapásból elkél majd a viessmann komputere, piros kis doboz, ami vezérelné a gáz és a kandalló rendszert egyben, igaz gyönyörűen tud optimalizálni, de kapásból laza 300k.. :DDD azért van mindenféle kapcsoló ott, mert pont ezt a komputert spórolták (szintén) le, de tényleg elfogyott a pali pénze és nagyon megszorult, most már teljesen tiszta a kép, hogy mi hol és miért. na nem baj, ez a mi szerencsénk igazából. :)

    igen, ez is lehet, hogy egyszerűen ezt sem tették meg. nem tudjuk. bontani kéne hozzá :U

    persze, hogy prüszköltek, azt hitték hogy csak úgy sima ügy meg mindjárt kész, ott is sokat értettek hozzá... sajnos ezt a képet látva nekem is elrontották a fürdőben a padlófűtésem, sokkal tágabban rakták le a csövet. és a cső is vékonyabb mint kellene legyen keresztmetszetben.. ugyanis rehau volt eredetileg a lakásban, azzal nincs is baj, fasza. de ezek a gyökerek nem ismerték és hozták azt az 5 rétegű de keskenyebb átmérős csövet amit ismertek. aztán jöttek hogy mi ez a cső, meg ezt nem gyártják már rég és különben is.. ja, a rehau már 5 rétegűben gyártja a csövet, az enyém még 3 rétegű de tlejesen jó. és akkor nem találtak átalakítót hozzá amivel a keresztmetszetet tudják megoldani. aztán csak sikerült, de szerintem nem fűt úgy fel ahogy kellene. igaz a fali radiátorom visszatérő végéből megy be a padlóba, hogy ne legyen forró a víz. mindegy, jó ez télen, máshol meg úgy sincsen... valahol van fotóm, majd keresek róla, mert dokumentáltam mindent.
    amúgy milyen csővel raktátok ezt le? hány km? :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • neduddki

    nagyúr

    válasz szabjan #17014 üzenetére

    I!

    nekem aszonta a statikus ne engedjek, ahhol, hogy 2 demax 3m-ent legyen diletecio es a kovet is ugy rakassam, hogy falnal 2-3cm kozbe meg a legnagyobb hezag ami meg mutat /az si igaz, hogy nalam fafodem van/

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák