Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Lipton #78448 üzenetére

    bővebben:
    van amelyik lakó már 89 éves, lehet azóta 90 is ( : régen csinálták, legtöbbje már menni is alig tud, túlzás nélkül
    eljutottunk addig, h beletörődtek felszámolom a dzsungelt ( : volt eperfa, tüskés fa, japán birs, kiszáradt barack, rengeteg mályva, de 3 m magasak, egy örökzöld de nem tűlevelű amin az amerikai szövőlepke szeret petézni - egy maradt hátul, csináltunk belőle egy óriás bonszájfát':), , rózsa 5 m-es csápokkal, aranyeső 10m-esekkel ( : összenőve minden mindennel, hatalmas félig elszáradt orgona, virágok szanaszéjjel, no most ennek 90-95% kivágva, levágva, maradt 3 fenyő, 2 tuja, aranyeső és orgona visszametszve, aranyesőből 4 bokor volt, egy maradt többit 30 cm-re vágtuk, de sztem azt is kivágom okosan ( :
    ami lesz: rózsa sor h az időseknek is meglegyen a kívánságuk - virág -, ezt könnyű kezelni, virágok meg valami ládában, nem szétszórva, illetve fenyő alatt liliomok meg egy másik fajta rózsa, kerítés mellé tuják - bár lehurrogták mert megnő (((( : de lesz, eldöntöttem, és ha én eldöntöm...:) -
    zöldhulladék megy a kukába vagy fkf-es zsákba, szépen fér a 100l-esbe, én naivan úgy gondoltam visszaadjuk a természetnek ami az övé, de 9. kerbe nem jár zöldhulladék begyűjtő autó mert nem zöldövezet, elviszi a zsákokat a kommunális hulladék szállító, eztán is így lesz, ami nem férne a kukába - jellemzően fér, kettőből egy szokott megtelni, pipa, írtáskor is raktam bele a kiszedett fákat mikor már untam aprítgatni -
    mulcs nem nagyon lesz, illetve majd amit a fenyők "megtermelnek"
    a talaj meglepően jó, sztem műtrágya nem fog kelleni, kiderül
    mutatok majd egy tavalyi képet meg egy jelenlegi állapotot, már most is klasszisokkal jobb mint ahogy volt

    szerk:
    totyaNYC
    annyiért megcsinálom én is ( :
    sztem 4nm-re irreális ár ez, még anyaggal is
    víz szokott legdrágább lenni, kiállásonként 30-35e, fürdőben általában 3 van

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák