Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    válasz Spancer RE #16938 üzenetére

    Elég jó a szövegértésem, köszi. :D Én értem, hogy hősugárzóval fűtöd fel a fürdőszobád, ennek a kád szempontjából nem sok relevanciája van. Az utolsó mondat már releváns, tehát ha be van falazva az alja, akkor bontsd ki, tegyél rá szerelőajtót, és tegyél alá fürdés előtt 10 percre egy ventilátoros (majdnem 2 l-lel írtam, de még Winner előtt észrevettem. :DDD ) hősugárzót. Más megoldást nem nagyon tudok elképzelni, mint az alulról való felfűtést, max. azt, hogy a fűtésre használt hősugárzót a kádba teszed. Fürcsi előtt azért vedd ki. :) Mondjuk annak is csak akkor van értelme, ha ventilátoros, és a kádra fújja a meleget. Vagy csinálsz a kádból vízforralót 2 dróttal...csak viccelek, nehogy megcsináld. :DDD

    @Atos23: Persze,vigyázni kell az elektromossággal a fürdőszobában, ez természetes. Az ilyeneket érdemes fürdés előtt elintézni, de azért lényegesen egyszerűbb, mint gázzal szórakozni. Bár nyilván érdemes lenne valami hosszabb távú megoldást keresni.

    @Fataleror: Hát, nem tudom, használ valaki ilyen ragacsokat, hogy feltegyen egy képet a falra, mondjuk? Vagy egy borotválkozószekrényhez? Szerintem sokkal több hátránya van, mint egy jó tiplis megoldásnak. Ha pl. kitalálod másnap vagy akár egy év múlva, hogy 10 centivel arréb kellett volna rakni, mit csinálsz? Tükörhöz lehet, hogy jó, de én inkább ahoz is más megoldást keresnék. Biztosan megfogja, mint sz@r a gatyát, de épp ez az, hogy rombolás nélkül le sem tudod venni... :F

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák