Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Sidorovich #18930 üzenetére

    Szia!

    Ha megnézted volna alaposabban a linkelt dolgokat, akkor pont benne van az itteni M3 Portable teszt. Tehát pl. HD Tune | ATTO Disk Benchmark programokkal kéne.

    Illetve az egy dolog egy 50 GB-os böhöm fájlnál lebök, de mi a helyzet pl. sok kép, vagy egy pár-néhány GB-os ISO fájl esetén? Nekem is Intel chipsetes gépem van, de külső HDD-knél nem nagyon tapasztaltam ilyesmit, igaz nem is nagyon másolgatok ekkora fájlokat. Bár nemrég volt olyan eset, hogy egy ASMedia chipes 2,5" külső rack produkált a tiedhez hasonló jelenséget. De az mindenféle fájlméretnél csinálta és pl. a HD Tune grafikon is olyan volt, mint a fűrész, tele volt szakadásokkal. Fájlkezelős másolás közben is többször lement 0 KB/s értékre és állt egy darabig, majd megint felgyorsult. + A ráadás, hogy csak és kizárólag Win8.1 alatt csinálta és Linux, valamint Win7/10 alatt teljesen jól működött. Majd frissítettem rajta a firmware-t és utána Win8.1 alatt is ok lett. Tehát esetedben is elképzelhető, hogy esetleg a Win10, illetve az adott szoftveres környezet körül nem ok valami. Ezért kéne más OS alatt is kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák