Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz mokas_gizi #4082 üzenetére

    Nagyon köszönöm az infókat,most már erősen a WD felé hajlok. :K
    Gyárilag FAT32-re van formázva,mert mintha azt olvastam volna ennél már NTFS van?
    Amit nem értek: "Amit elbasztak,hogy a rövid USB kábel amit a házba tettek szerintem full felesleges és a kábel miatt nagyobb a winchester jobb lett volna ha a rövid kábelt nem adják a csomagba, mert nem igazán lehet használni és kisebb marad a winchester..."

    Mi az,hogy a házba tettek,nem a dobozba,csomagolásba? Ahogy én láttam a neten egy közepes,na jó viszonylag rövid A-B típusú 3.0 kábel jár hozzá,de maga a My Passport kicsi,a korábbinál nem nagyobb.
    Nem is tudtam,hogy ez is víz és ütésálló,az cool :C Kösz a progi tippet,bár,ha WD-t veszek,akkor ugyanerre tökéletesen jó a SmartWare, remélem nem akasztja túlságosan a gépet.

    Már csak a sebességére lennék kíváncsi,ha tudnál feldobni egy 2.0-ás tesztet megköszönném,3.0 meg írtad még nincs.Neten nézegettem,de nem találtam erre vonatkozó teszteket.

    Itt vagy priviben elküldheted hol vetted,mert én itt néztem [link] , de csak 2 év gari van rá.
    Kicsit zizi vagyok hozzá,de az élettartam garancia pontosan mit is jelent,meddig hány évig...

    Üdv
    King Unique

Új hozzászólás Aktív témák