Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #4687 üzenetére

    :R
    Ott is te vagy a master ;)
    Akkor oda is írjak pár sort / másoljam be ? :B ;]
    3.5" kell (én mondtam neki, hogy TV-hez csatlakoztassa, de ő azt mondta, hogy akkor 3 méteres USB cable kellene hozzá -TV-hez csatlakoztatva-) (az tudtommal gyárilag nincs, vagy ha igen, akkor nem olcsó) és ő BluRay lejátszóhoz kötné és elég lenne a gyári kábel is ami jár hozzá.

    Igen, USB portok áramellátási dolgaival tisztában vagyok (ezért biztos a külön adapteres külső HDD / keret)
    Milyen (USB 3.0) külső HDD-t tudsz ajánlani, ami biztosan kapható is és bírja a strapát és 2TB -os ? :R

    Én ügye Dokkolót használok, 8TB HDDk-kel , de ez számára nem alternatíva és neki nem megfelelő. (neki a 2TB HDD bőven jó és eleve külső rack amibe HDD is tartozzon gyárilag)

    Párat néztem a listából, de nem igazán találom azt ami megfelelő volna (3.5"), ezért írtam ide, mit tudnál ajánlani?

    MD
    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák