Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    Sziasztok. Húgomnak vettem egy LC-Power LC-25U3-Becrux külső rack-et valamint egy HGST 7k1000 winchester-t. Otthon kipróbáltam. 64-es Windows 7 van a gépemen. Minden a legfrissebb. Tökéletesen működött. Le is tudtam választani minden probléma nélkül. Viszont a húgom laptopján nem működik a leállítás. Hiába csatlakoztatom le, a winchester nem áll le. A rack elején ugyan úgy világít a led. A Windows viszont rendesen kiírja, hogy biztonságosan eltávolíthatom. A sajátgépből el is tűnik a lemez. Valakinek van ötlete? Otthon USB2 és 3 estén is rendesen működött az asztali gépemen.

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz King Unique #3489 üzenetére

    Köszönöm a segítséget! Valami szoftveres probléma volt a Windows 7 esetében. Sajnos nem tudtam kideríteni pontosan mi volt a baj. Miért nem állt le rendesen a winchester a rack-ben. De mivel húgom egyébként is egy teljes gép telepítést kért (adatmentés miatt kellett a külső rack-winchester páros) így bepróbálkoztam a Windows 10-el. Amin persze tökéletesen működött a leállítás. Szóval biztos, hogy valami szoftveres gond volt. Pendrive estében minden rendben működött. Azt le tudta állítani az előtte fent lévő 7-es is. Plusz ugye az asztali gépemmel is gond nélkül működött amin szintén 7 van fent. Azóta pedig teszteltem tv-vel is. Ahogy bekapcsoltam a tv-t úgy bekapcsolt a rá kötött winchester is. Ahogy kikapcsoltam úgy a winchester is lekapcsolt. Szóval rendesen működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák