Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nash2

    tag

    válasz King Unique #2280 üzenetére

    Szia,

    Akkor tételesen válaszolnék az általad felvetettekre :

    1. ASM 1153E chip 1000%, amikor raktam bele a vinyót, akkor megnéztem :

    2. Alvó módban az a gondom, hogy hibaüzenetet dob, ahelyett hogy felébresztené az eszközt és felpörgetné a vinyót.

    3. A rádugva újraindítás-leállítás-bekapcsolás közben működik, a gond ahogy írtam az alvás utáni állapotával van

    4. Az UASP valóban nem működik Win7 alatt,viszont írtam hogy Win10 alatt is teszteltem, és ott sem megy. Lehet hogy pontatlanul fogalmaztam, pontosan úgy van ahogy írod : supported, és disabled. Azért elvártam volna hogy ha már támogatott akkor működjön, legalább Win10 alatt...

    5. Driverek bios stb. minden naprakész, de a hiba linux alatt is megvolt, ott meg nincsenek windows-os driverek....

    6. Pont azért vettem ezt a típust, mert az előző rackemben ment a vinyó állandóan, gondoltam jót tesz neki ha használaton kívül nem forog. A rack itt a fórumon ajánlott volt, hogy minden funkciója problémamentesen működik. Igaz ez a 1053-as chipre vonatkozik, te is ezt írod, ebben nem az van. HDS-t meg nem használnék arra, hogy állandóan pörgettessem vele a vinyót, pont az ellenkezőjére lenne szükség !

    7. A PID-je 55AA, a firmware amit linkeltél 1053-ashoz való nem ?

    8. Ugyanezen a gépen egy Samsung M3 tökéletesen működik, fekszik-kel, indul-áll stb. Innentől úgy gondolom port meg driver hiba kizárva.

    További infók / screenshotok majd holnap várhatók ha visszakapom. 72 órán belül vagyok visszavittem gariztatni. De van egy érzésem hogy a bolt visszadobja azzal hogy szerintük minden ok.

    [ Szerkesztve ]

    Nash

Új hozzászólás Aktív témák