Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    Egyre jobban meg vagyok róla győződve, hogy ezt a Magyar Posta nevű valamit vagy konkurenciával kellene fejlődésre ösztönözni, vagy "felszántani" és behinteni a helyét sóval... :((
    Augusztus 30-án rendeltem egy Delux M618 Plus vertikális egeret ali-ról, a szállítási cím Kaposvár 4-es posta (egy városi postahivatal). Szeptember 4-én feladták, szeptember 8-án megérkezett Ferihegyre.
    Szeptember 8-12. között ott is dekkolt, majd rájöttek, hogy nincs vele dolguk és továbbították Székesfehérvárra a logisztikai központba. Szeptember 13-án megérkezett Kaposvár 1-es postájára (a városi főposta) - hogy mégis MINDEK??? azt nem tudom, majd szeptember 14-én a helyi hü... erők rájöttek, hogy nem az 1-es, hanem a 4-es posta a cél, így visszaküldték Székesfehérvárra a logisztikára és majd valamikor szeptember 17-e után (valószínűleg 17-én) kézbesítik újra, immáron remélhetőleg a 4-esre.
    Mert a Kaposvár Bajcsy Zs u-Kaposvár Bartók Béla u távolság (légvonalban cirka 1.5Km, úton sem több, mint 3Km) hosszabb, mint Kaposvár Bajcsy Zs u-Székesfehérvár-Kaposvár Bartók Béla u. távolság... ;]
    A 10+ ezer Km-es távolságot Kínából megtette a csomag 4 nap alatt, az országon belüli Kb. 300Km-re több mint 10 nap kell neki. :W

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák