Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz testo92 #37031 üzenetére

    Még úgyis kevesebb, mint 1.690 Ft...
    És igen, ahogy feladom, rögtön abban a pillanatban nyomkövethető a neten...

    Bár nem tudom miket ad fel / hogy... én adtam már fel "törékeny" dolgot is a 950Ft-ért... mobilt, tabletot is...
    (mondjuk tény, hogy nálam nem ez a jellemző)

    Csak megfelelően nagy dobozba kell csomagolni, buborékos fólia, stb. és újságpapírral kitömni...
    És az itteni postán 18:00 és/vagy 19:00-ig (2posta van a környéken) feladottat elviszik az ország másik felébe is 1NAP ALATT ennyiért! Szerintem ez elég baráti ár... (Sőt ha nem kell házhoz vinni, elég csak PostaPont-ig, akkor ezaz összeg még kevesebb... 790 Ft... vagy 5kg-ig 950 Ft

    Tessék itt egy tegnap feladott csomagom:

    Mondjuk ezt pont 19:00 után adtam fel, de csak azért, mert basszus 30percet álltam sorba és ki is vertem a balhét, ha ezt nem viszik el még ma, akkor szétverek mindent... basszus jut eszembe milyen ideges voltam emiatt tegnap... életembe nem álltam ennyit postán, pedig gyakran járok! (az volt a szerencsém, hogy 19:20-kor jön a postakocsi, így még befértem a balhé miatt, egyébként baszták volna elvinni! - 20:00-ig van nyitva ez a posta, de 19:00-kor "ürítenek", a maradék 1órába feladott cuccosok másnapra csúsznak)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák