Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz bl4ze #35674 üzenetére

    Najó - rosszul fogalmaztam... ahhoz vagyok lusta, hogy a többi bank apró betűs részét végigolvassam!
    Nekem csak kell egy bankszámla amire jön a pénz, és ha veszek valamit, akkor megy!

    És ezzel csak azt akartam írni, hogy aki teheti ne OTP-s legyen, mert az egyik legdrágább bank (bár tény, hogy a legnagyobb), nekem 6éves korom óta van itt számlám, azért se váltottam és én amúgy megvagyok vele elégedve... (sok más egyéb emberkével ellentétbe) egyedül a drágaságát (pontosabban fogalmazok: más bankokhoz képest jóval drágább) nem szívlelem
    (bár nem sokat kérek tőlük - nem b*szogatom őket minden egyéb hülyeséggel, pénz be / pénz ki és legyen netes "utánacsekkolás")

    Szóval részemről még ez a 4.000 Ft évesdíj is elfogadható tud lenni - ha nem tudnám, hogy van olcsóbb...
    4.000 Ft / 12hó = 333,333 Ft / hó
    (más naponta elkölti ennek az 5xét cigire... szóval nem ezért panaszkodok... nekem a kényelem megér ennyit)

    Meg hogy miért nem váltok!?
    - Pl. fejből tudom már mind2 számlám bankszámlaszámát - belépő azonosítóját - jelszavát, stb. (számomra ez is egy érv, hogy nem fogok újabb számokat megjegyezgetni - megtanulni)
    - Családba mindenki OTP-s ergó rögtön átmegy az utalás (bár mostmár 4órán belül más bankból is)
    - magyar!?
    (tudom - mind hülye indok, hogy miért vagyok OTP-s, de tessék! Ezekért! :D)

    /szerk
    innen folyton kapok hírlevelet, itt elvileg megtalálhatod a magadnak megfelelő bankot...
    http://www.bankmonitor.hu/bankszamla.htm

    Állítólag a Gránit Bank a legolcsóbb (de csak 1 bankfiókja van)
    meg mostanába az OTP-n belül ezzel a SIMPLE csomaggal szemezek, csak még nem volt időm utánkérdezni, hogy hogy működik...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák