Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grafiqs

    őstag

    válasz PociAti #16531 üzenetére

    Megszólítva érzem magam mint Niubility N2 tulaj (~1300km mentem eddig vele).
    Továbbra is elégedett vagyok a rollerrel. Úgy gondolom többet kaptam a pénzemért mint vártam. Adtam egy esélyt egy "noname" rollernek és nem bántam meg. Ebben valószínűleg nagy szerepet játszik a GeekBuying nagyon segítőkész ügyfélszolgálata is. Ugyanis a kormánytörést megírtam nekik és küldtek garanciában egy másik kormányt. (úgy gondolom az én tapasztalatlanságom, - erősen kapaszkodtam a kormányba - nagyban hozzájárult a töréshez)
    Személy szerint nem adnék egy rollert 200+ ezer forintot. Nekem nem ér annyit. Amennyit ér az pont az a 83e Ft amit adtam ezért a gépért.
    Fel kell mérni mindenkinek az igényeit,a lehetőségeit és az elvárásait. Nekem ennek a három halmaznak a közös metszete ez a roller.
    Ismeretlenül, látatlanul minősíteni valamit, inkább minősíti a vélemény íróját, mint a terméket magát.

    G

    ps.: "Megélted" - de ügyesen visszaverted az alacsony árkategóriás roller támadását. De annyira felzaklatott, hogy azóta is időről-időre felhozod a témát.

    És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Új hozzászólás Aktív témák