Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz pulutodurumo #8253 üzenetére

    Pedig egyszerű.

    Valaki emeli, hogy övé legyen a legmagasabb limit, az automatikus bid mindig meglesz.

    Namost Jözsi bemegy azt látja 15-ön van oké rárak 16-ot, kiírja neki hogy övé a max megnyugszik.
    Ha automatikus bid van maxon akkor azt írja ki hékás nem elég, Józsi elgondolkozik, na jó akkor 17.
    Ekkor is megkapja, naj ó mondja még megpróbálom a 18-at.. Ugye az is kevés lesz de máris felnyomta az árat.

    Ez egy öngerjesztő folyamat és annyira látszik ez, mikor kb 6 dolláral ugrik az ár, mert valaki bepróbálkozott.

    Amikor meg a vége előtt pár másodperccel rakod rá a maxot Józsinak esélye sincs hogy elgondolkozzon, és a gép ellen emeljen.
    Előtte Józsinak eszébe se jutott, hogy emeljen, hisz övé a legmagasabb licit.

    Tehát sokkal jobban jársz.

    Ez is jól látszik a múltkori példán mikor megpróbáltak emelni de nem volt rá esélyük, egyszerűen gép ellen az utolsó másodpercekben nem elég gyors az emberi reakcióidejük.

    Nekem 3 ilyen elején max-ra állítom volt, ebből kettőt elvesztettem, egyet megnyertem, de annyival, hogy inkább kértem az eladót törölje mert felemelték, jócskán ezek a beugrom próbálkozom manusok.

    Mybidderel kettőből kettő amit most elvesztettem az manuális volt.
    Én is lüke vagyok kiképzem magam ellen az embereket :)

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák