Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    szerintem nem rossz kis játék,én már nyomtam pár órát...de ami bosszant,hogy a szinteknél hol hozzáirja a játékot,hol nem,van,ami egyáltalán nem akar menni sehová,pl.a gyógyitás,nomeg felmentem egy szerverre,ahol 15 körös volt a menet,heggesztettem direkt egy csomót,és nem adott hozzá semiit,a shotgunt szintén nem,a handcannont,a lángszórót és a láncfűrészt meg igen :Y pár hibajavitás és fantáziadúsabb pálya elkellene,remélhetőleg lesz tunningja a dolognak.kicsit zavaró a sok csak éjszakai pálya,a házakba meg olyan pályán,ahol vannak nyilt terek,teljesen felesleges bemenni.meg talán a lángszóró sikerült egy kicsit viccesre,sajna nem lehet pl.tűzfalat a földre varázsolni,és olyan lövedékesen hat inkább,ha valaki mellé megy,már negyújtja fel.de egyébként hogy úgy mondjam,komolytalankodni nem rossz :) meghát sajna hátrány,hogy gyengébben az első kör után megvehetsz bármit,nagyon el kell bénázni,ha nem,hardon meg afelett már az első kezdőkörben elfogy mindenki lőszere,hiába van x pontja,és a kés nem sokat segit.de azért nyomni fogok még vele jópár menetet,az tuti,én nem bántam meg érte a 12 eurót :C

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mad1 #11 üzenetére

    amikor tekered a görgőt,ott a jobb legszélen van felül a gyógycucc(csapattársat lehet gyógyitani vele,kereszt emblémás),és alatta a heggesztő,becsukod az ajtót,és nyomod rajta a jobb gombot...olyankor is lehet,ha kivülről valaki döngeti.ha mégis ki akarod nyitni az ajtót,akkor alaphelyzetben a görgőt nyomod be,azzal kinyitja.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ricsiv92 #33 üzenetére

    kár,hogy nem origis a dolog...egyébként irtó zavaró az állandó zene,sokakat zavarhat.én pl.a gépen tévézek,megörültem a beüvöltő bömbölő zenének...de egyébként gratula az oldalhoz.esetleg aki origivel tolja,az is adhatna életjelt... :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák